Ekskluzywne dodatki do łazienki

Ekskluzywne dodatki do łazienki

Jednym z podstawowych pomieszczeń w każdym domu jest łazienka. Również tutaj możemy zadbać o elegancje i szyk. Długa kąpiel w wannie, a nawet szybki gorący prysznic mogą być przyjemniejsze we wnętrzu, które będzie nie tylko użytkowe, ale też estetyczne. Wiele ludzi decyduje się na drewniane panele, zamiast tradycyjnych kafelek.

Łazienka i ładne dodatki

wyposażenie łazienkiW miejsce staromodnych zlewów stawia się żeliwne lub kamienne umywalki. Żeby wnętrze naszej łazienki było ekskluzywne, zadbajmy o jej odpowiednie wyposażenie. Jeśli lubimy nowoczesny styl, sprawdzą się u nas duże lustra z podświetleniem LED. Kiedy stawiamy na klasykę, zamiast taśmy z diodami, za taflą lepiej położyć drewniane panele. Te niemalowane i naturalne stworzą unikatową mozaikę na ścianie z zawiłych słojów. Zamiast tradycyjnego, białego zlewu możemy zdecydować się na żeliwną lub kamienną misę, przypominającą bardziej rzeźbę współczesną niż zlewozmywak, jednak wciąż funkcjonalną. Nawet baterie do umywalki mogą być eleganckie – wysokie i błyszczące, z gałkami o nietypowym kształcie. Nowoczesny i minimalistyczny wygląd zapewni szklana, prosta kabina prysznica, najlepiej bez brodzika. Do niej idealnie sprawdzi się szeroka, okrągła deszczownica, zamiast tradycyjnej słuchawki prysznicowej.

wyposażenie łazienkiZadbajmy też higienę – pomogą nam w tym odpowiednie akcesoria łazienkowe. Ekskluzywne wyposażenie łazienki to między innymi nowoczesne wieszaki na ręczniki, które nie tylko elegancko wyglądają, ale dbają też o czystość łazienkowych tekstyliów. Mokre ręczniki to potencjalne siedlisko bakterii – ich osuszenie jest wskazane do zachowania odpowiedniej czystości. Nawet grzejniki w naszej łazience mogą być ekskluzywne – nowoczesne i o nietypowym kształcie. Te drabinkowe dodatkowo pomogą zadbać o suchość tkanin. Nie bójmy się postawić na błyszczące elementy w kolorze złota lub srebra. Zachowajmy jednak umiar – zależy nam na elegancji, nie na przepychu. Pamiętajmy, że możemy znaleźć takie dodatki i elementy wyposażenia, które będą odznaczać się ciekawym wyglądem, ale pozostaną funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Elegancji dodadzą też błyszczące powierzchnie.

Ciekawie odbijają światło i optycznie powiększają przestrzeń. Najłatwiej znaleźć baterie i słuchawki prysznicowe ze stali polerowanej na wysoki połysk. Możemy postawić też na dużą, złotą umywalkę, która pięknie odbije światło i doda wnętrzu blasku i elegancji. Pamiętajmy, by odpowiednio dbać o wyposażenie naszej łazienki. Dobierajmy takie środki czystości, które nie zniszczą delikatnych powierzchni.

Close Menu