Nietypowa aranżacja w futurystycznym stylu i nowoczesne donice

Nietypowa aranżacja w futurystycznym stylu i nowoczesne donice

Styl nowoczesny w aranżacji wnętrz przewiduje nie tylko proste i minimalistyczne formy, a także jak najmniej ozdób i mebli i również nowoczesne materiały. Jednym z nich jest beton.

Nowoczesne donice są stylowe

nowoczesne doniceMeble betonowe lub duże, piękne płyty z batonu architektonicznego, które można położyć na ścianę coraz częściej pojawiają się w aranżacjach nie tylko w magazynach wnętrzarskich, lecz również w naszych domach. Co prawda Polacy nie są jeszcze aż tak bardzo odważni w kwestii urządzanie mieszkań i domów, jednakże wraz z upływem czasu i coraz większym wpływem wnętrzarskiej mody zagranicznej na nasz kraj, otwieramy się na nowości i to, co zupełnie wydaje się nie pasować do mieszkania. Meble z betonu są zarówno funkcjonale, jak i piękne. Ich forma sprawia, że nie potrzebują dodatkowym ozdób, ponieważ są niezwykle unikatowe. Co ciekawe można ich użyć praktycznie w każdym pomieszczeniu, jak i w ogrodzie.Nowoczesna ławka z betonu w sypialni czy przedpokoju może być miejscem do siedzenia i być naprawdę komfortowym meblem, ponieważ producenci dodają do mebli wypoczynkowych także dopasowane kolorystycznie poduchy. Można je także zamówić w tkaninie odważnej, w mocnym, kontrastującym kolorze. Dzięki temu wnętrze stanie się jeszcze bardziej ciekawe. Na balkon i taras przydadzą się duże donice. Trzeba zaznaczyć, że ogromnym walorem tychże futurystycznych mebli jest ich trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne. Betonowe nowoczesne donice mogą spokojnie stać na zewnątrz cały rok i nic im nie grozi. Tak naprawdę aranżację z użyciem tego typu mebli można wprowadzić do każdego pomieszczenia, czy też biura. Jej ogromnym atutem jest fakt, że wiele innych materiałów do niej pasuje. Nie bójmy się łączyć także tego, co na pozór może zupełnie do siebie nie pasować.

Przecież aranżacja wnętrza to tak naprawdę zabawa, szczególnie w dzisiejszych czasach i nie ma potrzeby traktować jej tak bardzo serio. Jeżeli więc jesteśmy osobami stawiającymi na to, co jeszcze mało znane i lubiącymi odważne rozwiązania, to meble z betonu będą strzałem w dziesiątkę. 

Close Menu