Szafa z drzwiami łamanymi

Szafa z drzwiami łamanymi

Klasycznym wyborem jeśli chodzi o drzwi szafy są zazwyczaj drzwi skrzydłowe lub przesuwne. Jednakże jeżeli poszukujemy czegoś bardziej oryginalnego, powinniśmy zastanowić się nad zakupem drzwi łamanych. Dobrym rozwiązaniem w wielu przypadkach okazują się drzwi łamane ramowe.

Drzwi łamane są estetyczne

drzwi łamaneRamy do nich wykonywane są z wysokiej jakości płyty MDF, która charakteryzuje się naprawdę świetnymi parametrami technicznymi – jest niezwykle wytrzymała, odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także czynniki środowiskowe takie jak na przykład agresywne substancje chemiczne. Takie drzwi łamane od producenta, który od lat zajmuje się ich wykonywaniem, na pewno nas zadowolą także pod względem estetycznym. Możemy wybrać na przykład drzwi, które nie są pełne, ale oszklone – dobrze prezentuje się szyba mleczna, która dodatkowo jest też bezpieczna w użytkowaniu, ponieważ jest wyjątkowo odporna na uderzenia. Dobrze komponuje się z wypełnieniem drewnianym, w kolorze ciemnego lub jasnego drewna. Na jakość drzwi łamanych ramowych wpływa także zastosowanie przez producenta specjalnej dekoracyjnej okładziny, która zapobiega osadzaniu się kurzu, jest trudnościeralna oraz odporna na wilgoć. Oczywiście bardzo ważny w przypadku drzwi łamanych jest także system jezdny – jeżeli on nie będzie odznaczał się najwyższą jakością, wówczas drzwi od szafy nie będą dobrze otwierać się i zamykać.

drzwi łamaneW większości przypadków aluminiowy system jezdny sprawdza się najlepiej, dlatego większość producentów decyduje się właśnie na jego montaż. W efekcie klient może otrzymać drzwi łamane ramowe, które charakteryzują się najlepszymi możliwymi parametrami technicznymi. Są nie tylko estetycznie zaprojektowane, z dbałością o najmniejsze szczegóły, ale także są niezwykle trwałe – będą dobrze spełniać swoją rolę przez naprawdę długie lata eksploatacji. Odpowiedni system jezdny nie popsuje się zbyt prędko, w przypadku gdy drzwi zaczną wolno chodzić czy zacinać się, konieczny jest jednak kontakt z serwisem, można też spróbować samodzielnie naoliwić drzwi. Producenci zadbali o to, aby drzwi łamane ramowe spełniały oczekiwania wszystkich klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Dlatego ich projekty zostały dopracowane do perfekcji, a wykonanie jest zawsze dokładne.

Jeśli chodzi o cenę, tutaj bywa różnie – ale na pewno na rynku znajdziemy producenta, który oferuje drzwi łamane do szafy wnękowej po naprawdę atrakcyjnej cenie. Zwracajmy jednak uwagę na to, czy wraz z ceną w parze idzie wysoka jakość, na której powinno nam najbardziej zależeć.

Close Menu