Żaba rzucona na żyrandol z linii ekskluzywnych lamp włoskich

Żaba rzucona na żyrandol z linii ekskluzywnych lamp włoskich

Wypadki chodzą po ludziach, a najwięcej podobno zdarza się ich w domu. Historia o żabie rzuconej na żyrandol (włoski!) zdaje się tę teorię bardzo dobrze potwierdzać, dlatego poniżej można znaleźć skrócony zapis zdarzeń.

Ekskluzywne lampy włoskie pułapką dla żab

ekskluzywne lampy włoskieRodzina Konstantynopolitańczykiewiczów postanowiła kupić zestaw nowych lamp do całego domu, a przede wszystkim elegancki żyrandol do świeżo wyremontowanego salonu. Wybór pani Konstantynopolitańczykiewiczowej padł na ekskluzywne lampy włoskie, ponieważ łączyły w sobie klasykę z nowoczesnością i wydawały się idealnie oddawać charakter wnętrza, do którego miały trafić W wyborze konkretnego modelu miał jej pomóc mąż. Pan Konstantynopolitańczykiewicz postawił na dwa typy: ideal lux lampy, bardziej ozdobne i klasyczne w formie i kolorze, a także na nieco bardziej nowoczesne i proste, ale funkcjonalne artemide lampy. Po dłuższych dywagacjach wybrali sobie nowiutki żyrandol i kinkiety, które stały się prawdziwą ozdobą ich domu. Nie przewidzieli jednak, że ich córka, panna Konstantynopolitańczykiewiczówna, postanowi się żyrandolem pobawić. Rzucała na niego złapane na trawniku żaby, co wywołało piski i krzyki jej matki. Próbowała ona pozbyć się z nowiutkiej lampy oślizgłego płaza, strącając go kijem od miotły, ze spodziewanym rezultatem.

Lampa poddała się nieubłaganej sile grawitacji i bliżej zapoznała się z podłogą, sypiąc dookoła okruchami szkła oraz paroma śrubkami i podkładkami. Żaba zeskoczyła w porę na głowę gospodyni i uciekła przez uchylone drzwi na taras, kumkając z oburzeniem.

Close Menu